Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach

Ul. Telemanna 1, tel. 68 470 28 70, 68 470 28 71

Rekrutacja uczestników projektu „UMIEM PŁYWAĆ”

31-05-2022 | drukuj
Ilustracja do informacji: Rekrutacja uczestników projektu „UMIEM PŁYWAĆ”
Gmina Żary o statusie miejskim ogłasza nabór uczestników do projektu nauki pływania w związku z realizacją projektu pn.: „Żary Umieją Pływać” w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Projekt „Umiem pływać” skierowany będzie do dzieci z terenu Gminy Żary o statusie miejskim z klas I-III. Realizowany będzie od września do listopada 2022 roku na Pływalni Wodnik w Żarach, ul. Telemanna 2 przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Weźmie w nim udział 45 dzieci, 3 grupy 15-osobowe. Każda z grup musi wypracować 20 godzin zajęć (2 godziny x 10 tygodni).
Od 30 maja do 12 czerwca 2022 r. należy złożyć w zamkniętej kopercie wypełniony i podpisany Wniosek udziału w projekcie „Żary Umieją pływać” w 2022 roku w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Żarach. Należy wypełnić wszystkie pola Wniosku oraz podpisać wszystkie oświadczenia zawarte w ww. wniosku.
Oferty można również składać emailem na adres: konkurs~@~um~.~zary~.~pl w tytule wiadomości, wpisując „Wniosek o udział w projekcie nauki pływania” z dopiskiem imienia i nazwiska uczestnika.
Terminarz zajęć oraz lista osób zakwalifikowanych zostanie opublikowana na stronie www.zary.pl.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

  • Baner: Promień Żary
  • Baner: UKS Chromik Żary
  • Baner: Wopr
  • Baner: ZOM
  • Baner: Unia Kunice
Znajdujesz się na stronie: Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach
 
Baner: Baner-top-1