Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach

Ul. Telemanna 1, tel. 68 470 28 70, 68 470 28 71

IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej - galeria zdjęć, wyniki

16-11-2017 | drukuj
Ilustracja do informacji: IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej - galeria zdjęć, wyniki
Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku zaprasza na "IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej" o Puchar Burmistrza Miasta Żary.
Celem imprezy jest promocja aktywnego wypoczynku i popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.

"Mikołajkowy turniej piłki nożnej" przeprowadzony będzie na sali "Promień" ul. Zwycięzców 38 w trzech kategoriach wiekowych:

07 grudnia 2017
  • Turniej Szkół Podstawowych, klasy I-III -  w godz. 09.00-11.30
  • Turniej Szkół Podstawowych, klasy IV-VII -  w godz. 11.30-14.00
08 grudnia 2017
  • Turniej Szkół Gimnazjalnych, klasy II - III - w godz. 10.00-13.00

Po bardzo emocjonujących spotkaniach w najmłodszej grupie wiekowej pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1, na drugim miejscu uplasowała się Katolicka Szkoła Podstawowa, a trzecią lokatę zajęła Szkoła Podstawowa Nr 2. Następne miejsca zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 5 i Szkoły Podstawowej Nr 10.
Najskuteczniejszym strzelcem turnieju okazał się MIŁOSZ NIEWĘGŁOWSKI ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z sześcioma strzelonymi bramkami. Najlepszym bramkarzem wybranym przez organizatorów został BORYS ZIENKIEWICZ z Katolickiej Szkoły Podstawowej.

W Turnieju „Mikołajkowy” w piłce nożnej SP klas IV-VII Puchar Burmistrza i złote medale powędrowały do Zespołu Szkół w Kunicach. Drugie miejsce i srebrne medale wywalczyli chłopcy z Katolickiej Szkoły Podstawowej, a brązowe medale otrzymała drużyna reprezentująca Społeczną Szkołę Podstawową. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Szkoła podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Podstawowa Nr 5.
Najlepszym strzelcem został HUBERT DRZEWIECKI z Katolickiej Szkoły Podstawowej, a najskuteczniejszym bramkarzem wybrano GRACJANA MOCYDLARZA z Zespołu Szkół w Kunicach.

Wśród drugich i trzecich klas gimnazjalnych pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 5. Srebrne medale wywalczyli zawodnicy z Katolickiej Szkoły Podstawowej, a brązowe medale otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1. Czwarte miejsce przypadło przedstawicielom Zespołu Szkół w Kuncach.
Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano MARCINA WOLAKA z Katolickiej Szkoły Podstawowej, a królem strzelców z 10 trafieniami został KRZYSZTOF JURKOWSKI ze Szkoły Podstawowej Nr 5.